wanna narożna prawa roca easy 150x80 cm asymetryczna biały a248406000
Nr kat. 100264250
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X80 PRAWA ROCA EASY A248406000 to wanna narożna utrzymana w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Model objęty 7-letnią gwarancją posiada boczny odpływ oraz wygodne podparcie pod plecy. Ponadto produkt o wymiarach 150 cm długości, 80 cm szerokości, 43 cm wysokości oraz 38 cm głębokości posiada maksymalną pojemność 148 litrów. Wanny Roca z serii Easy występują w różnych wariantach, w tym powyższy model w wersji prawostronnej. Łatwe w pielęgnacji, odporne na uszkodzenia oraz wykazujące właściwości antybakteryjne wanny akrylowe to gwarancja trwałości i komfortu użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | easy |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 148 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | A248406000 |
| Outlet: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X80 PRAWA ROCA EASY A248406000 to wanna narożna utrzymana w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Model objęty 7-letnią gwarancją posiada boczny odpływ oraz wygodne podparcie pod plecy. Ponadto produkt o wymiarach 150 cm długości, 80 cm szerokości, 43 cm wysokości oraz 38 cm głębokości posiada maksymalną pojemność 148 litrów. Wanny Roca z serii Easy występują w różnych wariantach, w tym powyższy model w wersji prawostronnej. Łatwe w pielęgnacji, odporne na uszkodzenia oraz wykazujące właściwości antybakteryjne wanny akrylowe to gwarancja trwałości i komfortu użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Długość: | 150 cm |
| Kolekcja: | easy |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 148 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | A248406000 |
| Outlet: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna prawa roca easy 150x80 cm asymetryczna biały a248406000
Nr kat. 100264250
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



