wanna do zabudowy polimat ines 190x90 cm prostokątna biały połysk 00085
Nr kat. 100260126
opis produktu
Wanna Prostokątna 190x90 Polimat Ines 00085 to długa wanna prostokątna w odcieniu nieskazitelnej bieli, która zapewnia wysoki komfort kąpieli. Produkt osiąga 190 cm długości, 90 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 47 cm głębokości, a maksymalna pojemność wanny białej wynosi 250 litrów. Wanna prostokątna ze środkowym odpływem przeznaczona jest pod zabudowę. Wanna akrylowa to gwarancja trwałości oraz doskonałego wyglądu nawet przez długi czas użytkowania. Produkt o właściwościach antybakteryjnych oraz antypoślizgowych zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 190 cm |
| Kolekcja: | ines |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 133.000 |
| Szerokość dna wanny: | 56.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 00085 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna Prostokątna 190x90 Polimat Ines 00085 to długa wanna prostokątna w odcieniu nieskazitelnej bieli, która zapewnia wysoki komfort kąpieli. Produkt osiąga 190 cm długości, 90 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 47 cm głębokości, a maksymalna pojemność wanny białej wynosi 250 litrów. Wanna prostokątna ze środkowym odpływem przeznaczona jest pod zabudowę. Wanna akrylowa to gwarancja trwałości oraz doskonałego wyglądu nawet przez długi czas użytkowania. Produkt o właściwościach antybakteryjnych oraz antypoślizgowych zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 190 cm |
| Kolekcja: | ines |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 133.000 |
| Szerokość dna wanny: | 56.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 00085 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy polimat ines 190x90 cm prostokątna biały połysk 00085
Nr kat. 100260126
Cena katalogowa: 1 391,13 zł/szt
opis produktu
Wanna Prostokątna 190x90 Polimat Ines 00085 to długa wanna prostokątna w odcieniu nieskazitelnej bieli, która zapewnia wysoki komfort kąpieli. Produkt osiąga 190 cm długości, 90 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 47 cm głębokości, a maksymalna pojemność wanny białej wynosi 250 litrów. Wanna prostokątna ze środkowym odpływem przeznaczona jest pod zabudowę. Wanna akrylowa to gwarancja trwałości oraz doskonałego wyglądu nawet przez długi czas użytkowania. Produkt o właściwościach antybakteryjnych oraz antypoślizgowych zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 190 cm |
| Kolekcja: | ines |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 133.000 |
| Szerokość dna wanny: | 56.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Pojemność wanny: | 250 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 00085 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


