wanna do zabudowy polimat ines 180x80 cm prostokątna biały połysk 00720
Nr kat. 100260125
opis produktu
Wanna marki Polimat z kolekcji Ines to propozycja białej wanny prostokątnej z bocznym odpływem. Model o wymiarach 180 cm długości, 80 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 45 cm głębokości posiada maksymalną pojemność 210 litrów. Wanna biała wykonana została z akrylu, dzięki czemu posiada właściwości antybakteryjne i chroni przed poślizgiem. Ponadto powierzchnia wanny akrylowej pokryta została specjalną powłoką, która zapewnia łatwość utrzymania czystości, jak również wykazuje odporność na czynniki mechaniczne – zarysowania, przebarwienia, pęknięcia.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 180 cm |
| Kolekcja: | ines |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 124.000 |
| Szerokość dna wanny: | 46.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 00720 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wanna marki Polimat z kolekcji Ines to propozycja białej wanny prostokątnej z bocznym odpływem. Model o wymiarach 180 cm długości, 80 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 45 cm głębokości posiada maksymalną pojemność 210 litrów. Wanna biała wykonana została z akrylu, dzięki czemu posiada właściwości antybakteryjne i chroni przed poślizgiem. Ponadto powierzchnia wanny akrylowej pokryta została specjalną powłoką, która zapewnia łatwość utrzymania czystości, jak również wykazuje odporność na czynniki mechaniczne – zarysowania, przebarwienia, pęknięcia.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 180 cm |
| Kolekcja: | ines |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 124.000 |
| Szerokość dna wanny: | 46.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 00720 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna do zabudowy polimat ines 180x80 cm prostokątna biały połysk 00720
Nr kat. 100260125
Cena katalogowa: 1 191,87 zł/szt
opis produktu
Wanna marki Polimat z kolekcji Ines to propozycja białej wanny prostokątnej z bocznym odpływem. Model o wymiarach 180 cm długości, 80 cm szerokości, 62 cm wysokości oraz 45 cm głębokości posiada maksymalną pojemność 210 litrów. Wanna biała wykonana została z akrylu, dzięki czemu posiada właściwości antybakteryjne i chroni przed poślizgiem. Ponadto powierzchnia wanny akrylowej pokryta została specjalną powłoką, która zapewnia łatwość utrzymania czystości, jak również wykazuje odporność na czynniki mechaniczne – zarysowania, przebarwienia, pęknięcia.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny prostokątne |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Długość: | 180 cm |
| Kolekcja: | ines |
| Kształt wanny: | Prostokątny |
| Długość dna wanny: | 124.000 |
| Szerokość dna wanny: | 46.000 |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 210 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 00720 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


