wanna narożna lewa sanplast free line 160x90 cm asymetryczna biały 610-040-0680-01-000
Nr kat. 100264542
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 160X90 SANPLAST FREE LINE 610-040-0680-01-000 to komfortowa i funkcjonalna wanna narożna z siedziskiem, która doskonale wpisze się w charakter współczesnych łazienek. Propozycja wanny Sanplast posiada 160 cm długości, 90 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Model o pojemności 213 litrów objęty jest 7-letnią gwarancją. Prezentowany model wanny narożnej ze środkowym odpływem wykonany został za akrylu, którego plastyczność pozwala uzyskać obłą i subtelną formę. Produkt z wysokiej jakości powierzchni antybakteryjnej i izolującej ciepło.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 213 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-040-0680-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 160X90 SANPLAST FREE LINE 610-040-0680-01-000 to komfortowa i funkcjonalna wanna narożna z siedziskiem, która doskonale wpisze się w charakter współczesnych łazienek. Propozycja wanny Sanplast posiada 160 cm długości, 90 cm szerokości, 63 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Model o pojemności 213 litrów objęty jest 7-letnią gwarancją. Prezentowany model wanny narożnej ze środkowym odpływem wykonany został za akrylu, którego plastyczność pozwala uzyskać obłą i subtelną formę. Produkt z wysokiej jakości powierzchni antybakteryjnej i izolującej ciepło.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 213 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-040-0680-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa sanplast free line 160x90 cm asymetryczna biały 610-040-0680-01-000
Nr kat. 100264542
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



