wanna narożna lewa roca nicole 150x90 cm asymetryczna biały a24t137000
Nr kat. 100264266

opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X90 LEWA ROCA NICOLE A24T137000 to propozycja oryginalnej wanny narożnej z serii Nicole o wymiarach 150 cm długości, 90 cm szerokości oraz 56 cm wysokości, która posiada głębokość wynoszącą 42 cm oraz pojemność 185 litrów. Wanna z bocznym odpływem objęta 7-letnią gwarancją to wariant lewostronny – wersja prawostronna także dostępna jest w sklepie Komfort. Ponadto wanny akrylowe producenta Roca zapewniają nieskazitelną powierzchnie nawet po wielu latach użytkowania, dzięki właściwościom odpornym na uszkodzenia, przebarwienia, a także dzięki powłoce antybakteryjnej i termoizolacyjnej.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | nicole |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Pojemność wanny: | 185 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | A24T137000 |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X90 LEWA ROCA NICOLE A24T137000 to propozycja oryginalnej wanny narożnej z serii Nicole o wymiarach 150 cm długości, 90 cm szerokości oraz 56 cm wysokości, która posiada głębokość wynoszącą 42 cm oraz pojemność 185 litrów. Wanna z bocznym odpływem objęta 7-letnią gwarancją to wariant lewostronny – wersja prawostronna także dostępna jest w sklepie Komfort. Ponadto wanny akrylowe producenta Roca zapewniają nieskazitelną powierzchnie nawet po wielu latach użytkowania, dzięki właściwościom odpornym na uszkodzenia, przebarwienia, a także dzięki powłoce antybakteryjnej i termoizolacyjnej.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | nicole |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Pojemność wanny: | 185 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | A24T137000 |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa roca nicole 150x90 cm asymetryczna biały a24t137000
Nr kat. 100264266
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X90 LEWA ROCA NICOLE A24T137000 to propozycja oryginalnej wanny narożnej z serii Nicole o wymiarach 150 cm długości, 90 cm szerokości oraz 56 cm wysokości, która posiada głębokość wynoszącą 42 cm oraz pojemność 185 litrów. Wanna z bocznym odpływem objęta 7-letnią gwarancją to wariant lewostronny – wersja prawostronna także dostępna jest w sklepie Komfort. Ponadto wanny akrylowe producenta Roca zapewniają nieskazitelną powierzchnie nawet po wielu latach użytkowania, dzięki właściwościom odpornym na uszkodzenia, przebarwienia, a także dzięki powłoce antybakteryjnej i termoizolacyjnej.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | nicole |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Pojemność wanny: | 185 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | A24T137000 |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


