wanna narożna lewa roca easy 150x80 cm asymetryczna biały a248407000
Nr kat. 100264249
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X80 LEWA ROCA EASY A248407000 to asymetryczna wanna Roca utrzymana w minimalistycznym stylu, która przeznaczona jest do nowoczesnych aranżacji łazienek. Model zapewniający wysoki komfort użytkowania oraz łatwość pielęgnacji posiada 150 cm długości, 80 cm szerokości, 43 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Wanna asymetryczna maksymalnie pomieści 148 litrów wody. Prezentowany model wykonany z akrylu, objęty 7-letnią gwarancją, występuje w wariancie lewostronnym – wersja prawostronna także dostępna jest w sklepie Komfort. Ponadto wanny akrylowe wyposażono w przyjemną w dotyku powierzchnię, którą udoskonalono o powłokę antybakteryjną, termoizolacyjną i dźwiękochłonną.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | easy |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 148 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | A248407000 |
| Outlet: | Tak |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X80 LEWA ROCA EASY A248407000 to asymetryczna wanna Roca utrzymana w minimalistycznym stylu, która przeznaczona jest do nowoczesnych aranżacji łazienek. Model zapewniający wysoki komfort użytkowania oraz łatwość pielęgnacji posiada 150 cm długości, 80 cm szerokości, 43 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Wanna asymetryczna maksymalnie pomieści 148 litrów wody. Prezentowany model wykonany z akrylu, objęty 7-letnią gwarancją, występuje w wariancie lewostronnym – wersja prawostronna także dostępna jest w sklepie Komfort. Ponadto wanny akrylowe wyposażono w przyjemną w dotyku powierzchnię, którą udoskonalono o powłokę antybakteryjną, termoizolacyjną i dźwiękochłonną.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | easy |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Roca |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Pojemność wanny: | 148 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Wyłącznie do zabudowy |
| Miejsce odpływu: | Z boku |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | A248407000 |
| Outlet: | Tak |
Royo Polska Sp. z o.o. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna lewa roca easy 150x80 cm asymetryczna biały a248407000
Nr kat. 100264249
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



