wanna narożna sanplast free line 150x150 cm symetryczna biały 610-040-0351-01-000
Nr kat. 100264578
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X150 SANPLAST FREE LINE 610-040-0351-01-000 to model objęty 7-letnią gwarancją oraz dostępny w sklepie Komfort w różnych wymiarach. Prezentowana wanna asymetryczna przeznaczona do narożnego montażu została wyposażona w siedzisko oraz wyprofilowane podparcie pleców. Model o wymiarach 150 cm długości, 150 cm szerokości oraz 60 cm wysokości. Pojemność wanny narożnej wynosi 325 litrów. Ponadto wanny akrylowe są wyjątkowo niewymagające w pielęgnacji, dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne – takie jak przebarwienia i zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Symetryczny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 325 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-040-0351-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 150X150 SANPLAST FREE LINE 610-040-0351-01-000 to model objęty 7-letnią gwarancją oraz dostępny w sklepie Komfort w różnych wymiarach. Prezentowana wanna asymetryczna przeznaczona do narożnego montażu została wyposażona w siedzisko oraz wyprofilowane podparcie pleców. Model o wymiarach 150 cm długości, 150 cm szerokości oraz 60 cm wysokości. Pojemność wanny narożnej wynosi 325 litrów. Ponadto wanny akrylowe są wyjątkowo niewymagające w pielęgnacji, dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne – takie jak przebarwienia i zarysowania.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Kolekcja: | Free Line |
| Kształt wanny: | Symetryczny |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 325 L |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Strona wanny: | Uniwersalna |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Kod producenta: | 610-040-0351-01-000 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna sanplast free line 150x150 cm symetryczna biały 610-040-0351-01-000
Nr kat. 100264578
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



