wanna narożna prawa sanplast free line 140x80 cm asymetryczna biały 610-040-0430-01-000
Nr kat. 100264549

opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 140X80 SANPLAST FREE LINE 610-040-0430-01-000 to model wanny narożnej zachowany w oryginalnym kształcie, który został wyposażony w wyprofilowane podparcie pleców, środkowy odpływ oraz siedzisko bądź półkę. Produkt mierzący 140 cm długości, 80 cm szerokości oraz 63 cm wysokości posiada głębokość wynoszącą 45 cm oraz pojemność 164 litrów. Wykonana z niezawodnego tworzywa sztucznego wanna akrylowa wykazuje właściwości antybakteryjne, termoizolacyjne, dźwiękochłonne, a ponadto jest bezproblemowa w utrzymaniu czystości. Model nie ulega żółknięciu i zapewnia maksimum bezpieczeństwa.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Sanplast |
| Kolekcja: | Free Line |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 164 L |
| Kod producenta: | 610-040-0430-01-000 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 140X80 SANPLAST FREE LINE 610-040-0430-01-000 to model wanny narożnej zachowany w oryginalnym kształcie, który został wyposażony w wyprofilowane podparcie pleców, środkowy odpływ oraz siedzisko bądź półkę. Produkt mierzący 140 cm długości, 80 cm szerokości oraz 63 cm wysokości posiada głębokość wynoszącą 45 cm oraz pojemność 164 litrów. Wykonana z niezawodnego tworzywa sztucznego wanna akrylowa wykazuje właściwości antybakteryjne, termoizolacyjne, dźwiękochłonne, a ponadto jest bezproblemowa w utrzymaniu czystości. Model nie ulega żółknięciu i zapewnia maksimum bezpieczeństwa.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Sanplast |
| Kolekcja: | Free Line |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 164 L |
| Kod producenta: | 610-040-0430-01-000 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wanna narożna prawa sanplast free line 140x80 cm asymetryczna biały 610-040-0430-01-000
Nr kat. 100264549
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
WANNA ASYMETRYCZNA 140X80 SANPLAST FREE LINE 610-040-0430-01-000 to model wanny narożnej zachowany w oryginalnym kształcie, który został wyposażony w wyprofilowane podparcie pleców, środkowy odpływ oraz siedzisko bądź półkę. Produkt mierzący 140 cm długości, 80 cm szerokości oraz 63 cm wysokości posiada głębokość wynoszącą 45 cm oraz pojemność 164 litrów. Wykonana z niezawodnego tworzywa sztucznego wanna akrylowa wykazuje właściwości antybakteryjne, termoizolacyjne, dźwiękochłonne, a ponadto jest bezproblemowa w utrzymaniu czystości. Model nie ulega żółknięciu i zapewnia maksimum bezpieczeństwa.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Sanplast |
| Kolekcja: | Free Line |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Rodzaj wanny: | Wanny narożne |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kształt wanny: | Asymetryczny |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Pojemność wanny: | 164 L |
| Kod producenta: | 610-040-0430-01-000 |
| Miejsce odpływu: | Na środku |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Zawartość zestawu: | Nogi/stelaż |
| Obudowa wanny: | Możliwość dokupienia |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Nogi wanny w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


