dywan tradycyjny vintage akale blue
Nr kat. 100170536
opis produktu
Tradycyjny dywan VINTAGE AKALE BLUE z frędzlami to świetny dodatek utrzymany w stylu retro do Twojego salonu. Doda mu ciepła i przytulności oraz stworzy niesamowity i niepowtarzalny klimat. Dzięki niemu dokonasz szybkiej metamorfozy osiągając duży efekt. Ten niebieski prostokąt tkany maszynowo ma wymiary 160 x 230 cm. Dywan VINTAGE AKALE BLUE wyprodukowany jest w 100 % z poliestru. Jego włókna dają gwarancję wysokiej jakości, jak również dużej wytrzymałości na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. Charakteryzują się naturalną odpornością na plamy i zabrudzenia. Jego barwy długo zachowują swoją wyrazistość.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Tradycyjny dywan VINTAGE AKALE BLUE z frędzlami to świetny dodatek utrzymany w stylu retro do Twojego salonu. Doda mu ciepła i przytulności oraz stworzy niesamowity i niepowtarzalny klimat. Dzięki niemu dokonasz szybkiej metamorfozy osiągając duży efekt. Ten niebieski prostokąt tkany maszynowo ma wymiary 160 x 230 cm. Dywan VINTAGE AKALE BLUE wyprodukowany jest w 100 % z poliestru. Jego włókna dają gwarancję wysokiej jakości, jak również dużej wytrzymałości na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. Charakteryzują się naturalną odpornością na plamy i zabrudzenia. Jego barwy długo zachowują swoją wyrazistość.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny vintage akale blue
Nr kat. 100170536
Wybrane dla Ciebie













