umywalka wpuszczana geberit variform 55x45 cm prostokątna biały połysk 500740012
Nr kat. 100465393
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wpuszczane w blat |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Variform |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 17.8 cm |
| Głębokość : | 45 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CE-GEB-VARI-001500 |
| Waga brutto: | 12.280 kg |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Wpuszczane w blat |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Variform |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 17.8 cm |
| Głębokość : | 45 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | CE-GEB-VARI-001500 |
| Waga brutto: | 12.280 kg |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka wpuszczana geberit variform 55x45 cm prostokątna biały połysk 500740012
Nr kat. 100465393
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





