umywalka nablatowa uptrend roma 35 cm kwadratowa biały połysk tr41314
Nr kat. 100477207
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Roma 35 cm kwadratowa biały połysk tr41314 to propozycja, którą charakteryzuje geometryczna i minimalistyczna forma. Prezentowana umywalka kwadratowa w uniwersalnym odcieniu bieli posiada gładką powierzchnię wieńczoną połyskiem. Model Roma z kolekcji producenta Uptrend został wyposażony w korek. Pozbawiony otworu na baterię, sprawdzi się w połączeniu z baterią ścienną lub nablatową. Wymiary powyższej umywalki ceramicznej sięgają 35 cm szerokości, 35 cm głębokości oraz 12 cm wysokości. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | roma |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 34.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR41314 |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Outlet: | Tak |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Roma 35 cm kwadratowa biały połysk tr41314 to propozycja, którą charakteryzuje geometryczna i minimalistyczna forma. Prezentowana umywalka kwadratowa w uniwersalnym odcieniu bieli posiada gładką powierzchnię wieńczoną połyskiem. Model Roma z kolekcji producenta Uptrend został wyposażony w korek. Pozbawiony otworu na baterię, sprawdzi się w połączeniu z baterią ścienną lub nablatową. Wymiary powyższej umywalki ceramicznej sięgają 35 cm szerokości, 35 cm głębokości oraz 12 cm wysokości. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | roma |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 34.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR41314 |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Outlet: | Tak |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa uptrend roma 35 cm kwadratowa biały połysk tr41314
Nr kat. 100477207
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Roma 35 cm kwadratowa biały połysk tr41314 to propozycja, którą charakteryzuje geometryczna i minimalistyczna forma. Prezentowana umywalka kwadratowa w uniwersalnym odcieniu bieli posiada gładką powierzchnię wieńczoną połyskiem. Model Roma z kolekcji producenta Uptrend został wyposażony w korek. Pozbawiony otworu na baterię, sprawdzi się w połączeniu z baterią ścienną lub nablatową. Wymiary powyższej umywalki ceramicznej sięgają 35 cm szerokości, 35 cm głębokości oraz 12 cm wysokości. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | roma |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 34.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 35 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | TR41314 |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Outlet: | Tak |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


