umywalka nablatowa uptrend lynx 40 cm okrągła biały połysk up4024
Nr kat. 100477196
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Lynx 40 cm okrągła biały połysk up4024 to propozycja producenta Uptrend, która idealnie wpisze się w charakter wielu współczesnych aranżacji łazienek. Minimalistyczna umywalka okrągła mierzy 39 cm średnicy oraz 14 cm wysokości. Model przeznaczony do montażu na blacie lub meblu łazienkowym wniesie do wnętrza subtelną formę, która złagodzi kanciaste formy akcesoriów łazienkowych. Umywalka Lynx producenta Uptrend wyróżnia się białym kolorem oraz połyskującym wykończeniem powierzchni. Ceramiczna struktura zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne - takie jak odpryski, zarysowania i odbarwienia. Model dostępny jest w sklepie Komort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Lynx |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 38.5 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 39 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | UP4024 |
| Waga brutto: | 7.500 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Uptrend Lynx 40 cm okrągła biały połysk up4024 to propozycja producenta Uptrend, która idealnie wpisze się w charakter wielu współczesnych aranżacji łazienek. Minimalistyczna umywalka okrągła mierzy 39 cm średnicy oraz 14 cm wysokości. Model przeznaczony do montażu na blacie lub meblu łazienkowym wniesie do wnętrza subtelną formę, która złagodzi kanciaste formy akcesoriów łazienkowych. Umywalka Lynx producenta Uptrend wyróżnia się białym kolorem oraz połyskującym wykończeniem powierzchni. Ceramiczna struktura zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne - takie jak odpryski, zarysowania i odbarwienia. Model dostępny jest w sklepie Komort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Lynx |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki okrągłe |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 38.5 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 39 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Wykończenie w połysku |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | UP4024 |
| Waga brutto: | 7.500 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa uptrend lynx 40 cm okrągła biały połysk up4024
Nr kat. 100477196
Wybrane dla Ciebie


