umywalka nablatowa laveo asymmetric 51x41 cm asymetryczna biały połysk vua_6251
Nr kat. 100512850
opis produktu
Umywalka nablatowa Laveo Asymmetric wyróżnia się asymetrycznym kształtem, który nadaje łazience nowoczesny charakter. Biała ceramika w połysku zapewnia elegancki wygląd i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szerokość 51 cm oraz głębokość 41 cm gwarantują komfortową przestrzeń użytkową do codziennego mycia rąk i innych czynności higienicznych. Ceramiczne wykonanie jest trwałe i odporne na codzienne użytkowanie. Powierzchnia w połysku dodaje wnętrzu blasku i optycznie powiększa przestrzeń. Brak otworu na baterię pozwala na montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje pełną swobodę aranżacji. Asymetryczny design sprawia, że umywalka staje się wyrazistym elementem łazienki. Producent Laveo udziela aż 10 lat gwarancji, potwierdzając najwyższą jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i stylowego wyposażenia łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Asymmetric |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki asymetryczne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 41 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | VUA_6251 |
| Waga brutto: | 7.300 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Laveo Asymmetric wyróżnia się asymetrycznym kształtem, który nadaje łazience nowoczesny charakter. Biała ceramika w połysku zapewnia elegancki wygląd i jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szerokość 51 cm oraz głębokość 41 cm gwarantują komfortową przestrzeń użytkową do codziennego mycia rąk i innych czynności higienicznych. Ceramiczne wykonanie jest trwałe i odporne na codzienne użytkowanie. Powierzchnia w połysku dodaje wnętrzu blasku i optycznie powiększa przestrzeń. Brak otworu na baterię pozwala na montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje pełną swobodę aranżacji. Asymetryczny design sprawia, że umywalka staje się wyrazistym elementem łazienki. Producent Laveo udziela aż 10 lat gwarancji, potwierdzając najwyższą jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnego i stylowego wyposażenia łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Asymmetric |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Laveo |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki asymetryczne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 50.5 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość : | 41 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | VUA_6251 |
| Waga brutto: | 7.300 kg |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa laveo asymmetric 51x41 cm asymetryczna biały połysk vua_6251
Nr kat. 100512850
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



