umywalka nablatowa invena malaga 39 cm kwadratowa złoty połysk ce-39-009-c
Nr kat. 100591795
opis produktu
Umywalka nablatowa Invena Malaga zachwyca kwadratowym kształtem i złotym kolorem w połysku, który nadaje łazience luksusowy charakter. Ceramiczne wykonanie gwarantuje trwałość na lata, a powierzchnia w połysku jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szerokość 39 cm zapewnia komfortową przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Głębokość 12 cm pozwala na wygodne użytkowanie bez rozchlapywania wody. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje pełną swobodę aranżacji. Złote wykończenie stanowi wyrazisty element wystroju, idealnie komponując się z nowoczesnymi i klasycznymi wnętrzami. Producent INVENA udziela aż 10 lat gwarancji, co świadczy o najwyższej jakości wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowego designu w połączeniu z funkcjonalnością.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Malaga |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | INVENA |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 39 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | CE-39-009-C |
| Waga brutto: | 8.700 kg |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka nablatowa Invena Malaga zachwyca kwadratowym kształtem i złotym kolorem w połysku, który nadaje łazience luksusowy charakter. Ceramiczne wykonanie gwarantuje trwałość na lata, a powierzchnia w połysku jest łatwa w utrzymaniu czystości. Szerokość 39 cm zapewnia komfortową przestrzeń użytkową do mycia rąk i codziennych czynności higienicznych. Głębokość 12 cm pozwala na wygodne użytkowanie bez rozchlapywania wody. Brak otworu na baterię oznacza montaż armatury na blacie lub ścianie, co daje pełną swobodę aranżacji. Złote wykończenie stanowi wyrazisty element wystroju, idealnie komponując się z nowoczesnymi i klasycznymi wnętrzami. Producent INVENA udziela aż 10 lat gwarancji, co świadczy o najwyższej jakości wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowego designu w połączeniu z funkcjonalnością.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | Malaga |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | INVENA |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Umywalki kwadratowe |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Głębokość : | 39 cm |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Symbol producenta: | CE-39-009-C |
| Waga brutto: | 8.700 kg |
INVENA S.A. INVENA S.A. UL. GRABSKIEGO 3 75-209 KOSZALIN POLSKA koszalin@invena.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka nablatowa invena malaga 39 cm kwadratowa złoty połysk ce-39-009-c
Nr kat. 100591795
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





