umywalka meblowa 80 oristo flow
Nr kat. 100223120
opis produktu
UMYWALKA MEBLOWA FLOW 80 BIAŁY KONGLOMERAT ORISTO jest wysokiej jakości produktem, który powstał z dbałością o każdy szczegół. Został wyposażony w otwór na baterię oraz otwór przelewowy. Prezentuje elegancki biały kolor. Jest typem umywalki meblowej. Ten produkt pozwoli utrzymać porządek w łazience. Jego wysokość to 7 cm, szerokość to 80 cm, a głębokość to 50 cm. UMYWALKA MEBLOWA FLOW 80 BIAŁY KONGLOMERAT ORISTO została wykonana z konglomeratu. Materiał ten sprawia, że jest elastyczna, co zapobiega powstawaniu zarysowań oraz odprysków. Producent udziela 5 lat gwarancji na produkt UMYWALKA MEBLOWA FLOW 80 BIAŁY KONGLOMERAT ORISTO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat/odlew mineralny |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolekcja: | Flow |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Głębokość : | 50 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | UME-FL-80-92 |
| Waga brutto: | 17 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
UMYWALKA MEBLOWA FLOW 80 BIAŁY KONGLOMERAT ORISTO jest wysokiej jakości produktem, który powstał z dbałością o każdy szczegół. Został wyposażony w otwór na baterię oraz otwór przelewowy. Prezentuje elegancki biały kolor. Jest typem umywalki meblowej. Ten produkt pozwoli utrzymać porządek w łazience. Jego wysokość to 7 cm, szerokość to 80 cm, a głębokość to 50 cm. UMYWALKA MEBLOWA FLOW 80 BIAŁY KONGLOMERAT ORISTO została wykonana z konglomeratu. Materiał ten sprawia, że jest elastyczna, co zapobiega powstawaniu zarysowań oraz odprysków. Producent udziela 5 lat gwarancji na produkt UMYWALKA MEBLOWA FLOW 80 BIAŁY KONGLOMERAT ORISTO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Konglomerat/odlew mineralny |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolekcja: | Flow |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Głębokość : | 50 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | UME-FL-80-92 |
| Waga brutto: | 17 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka meblowa 80 oristo flow
Nr kat. 100223120





