umywalka meblowa 120 elita skappa
Nr kat. 100193855
opis produktu
Umywalka ceramiczna z kolekcji SKAPPA jest niezwykle szeroka, co zapewnia ogromny komfort w czasie wykonywania czynności higienicznych. Powierzchnia ceramiczna jest niezwykle gładka i łatwa w czyszczeniu. Urządzenie sanitarne montuje się na szafce stojącej w łazience – takie zagospodarowanie pomieszczenia pozwala na funkcjonalne wykorzystanie każdego jego centymetra. W szafce przechowasz potrzebne przedmioty i łatwiej dzięki temu utrzymasz porządek w łazience. Umywalka utrzymana jest w białej barwie, która pasuje do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Umywalka posiada otwór na baterię oraz otwór przelewowy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | skappa |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 121 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Głębokość : | 47 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 145865 |
| Waga brutto: | 21.700 kg |
| Outlet: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Umywalka ceramiczna z kolekcji SKAPPA jest niezwykle szeroka, co zapewnia ogromny komfort w czasie wykonywania czynności higienicznych. Powierzchnia ceramiczna jest niezwykle gładka i łatwa w czyszczeniu. Urządzenie sanitarne montuje się na szafce stojącej w łazience – takie zagospodarowanie pomieszczenia pozwala na funkcjonalne wykorzystanie każdego jego centymetra. W szafce przechowasz potrzebne przedmioty i łatwiej dzięki temu utrzymasz porządek w łazience. Umywalka utrzymana jest w białej barwie, która pasuje do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Umywalka posiada otwór na baterię oraz otwór przelewowy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Meblowe |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Ceramika |
| Kolekcja: | skappa |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Umywalki prostokątne |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 121 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Głębokość : | 47 cm |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 145865 |
| Waga brutto: | 21.700 kg |
| Outlet: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
umywalka meblowa 120 elita skappa
Nr kat. 100193855
Przeglądaj inne z kolekcji
Mogą Ci się spodobać




