uchwyt do szafki łazienkowej cersanit city 19 cm 1 sztuka czarny mat s599-0189
Nr kat. 100562672
opis produktu
Uchwyt do szafki łazienkowej Cersanit City 19 cm 1 sztuka czarny mat s599-0189 to propozycja, która podkreśli surowy i minimalistyczny styl aranżacji. Prezentowany uchwyt dedykowany jest meblom łazienkowym Cersanit z kolekcji City, która dostępna jest w ofercie sklepu Komfort. Powyższy model utrzymany jest w podłużnej i prostej formie, która zyskuje wyrazisty wygląd za sprawą ciemnej kolorystyki. Akcesoria łazienkowe czarne o matowym wykończeniu powierzchni dodają meblom charakteru, manifestują nowoczesny styl oraz zapewniają ostateczny szlif. Funkcjonalny produkt wykonany z aluminium gwarantuje ponadprzeciętną trwałość oraz odporność na czynniki mechaniczne – w tym zarysowania i odkształcenia. Uchwyt łazienkowy Cersanit z kolekcji City mierzy 3 cm głębokości oraz 20 cm wysokości. Oferta dotyczy pojedynczego modelu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 3 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | S599-0189 |
| Waga brutto: | 0.150 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Uchwyt do szafki łazienkowej Cersanit City 19 cm 1 sztuka czarny mat s599-0189 to propozycja, która podkreśli surowy i minimalistyczny styl aranżacji. Prezentowany uchwyt dedykowany jest meblom łazienkowym Cersanit z kolekcji City, która dostępna jest w ofercie sklepu Komfort. Powyższy model utrzymany jest w podłużnej i prostej formie, która zyskuje wyrazisty wygląd za sprawą ciemnej kolorystyki. Akcesoria łazienkowe czarne o matowym wykończeniu powierzchni dodają meblom charakteru, manifestują nowoczesny styl oraz zapewniają ostateczny szlif. Funkcjonalny produkt wykonany z aluminium gwarantuje ponadprzeciętną trwałość oraz odporność na czynniki mechaniczne – w tym zarysowania i odkształcenia. Uchwyt łazienkowy Cersanit z kolekcji City mierzy 3 cm głębokości oraz 20 cm wysokości. Oferta dotyczy pojedynczego modelu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 3 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | S599-0189 |
| Waga brutto: | 0.150 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
uchwyt do szafki łazienkowej cersanit city 19 cm 1 sztuka czarny mat s599-0189
Nr kat. 100562672
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





