szafka pod umywalkę 80 cersanit colour s571-022
Nr kat. 100178143
opis produktu
Pojemny mebel, który sprawi, że wnętrze Twojej łazienki będzie świetnie się prezentować to SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 CERSANIT COLOUR S571-022. Został wykonany z płyty wiórowej oraz z MDFu. Dzięki takiemu połączeniu materiałów produkt jest odporny na wilgoć i ogień. Jest bardzo trwały – ta cecha decyduje o tym jak długo nam on posłuży. Wymiary SZAFKI POD UMYWALKĘ CERSANIT COLOUR: wysokość to 42,1 cm, głębokość to 45 cm, a szerokość to 79,4 cm. Posiada podwójne drzwiczki z systemem dotykowego otwierania push (funkcja „przyciśnij i otwórz”). Podwieszana SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 CERSANIT COLOUR S571-022 optycznie powiększy Twoją łazienkę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Colour |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Wysokość: | 42.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S571-022 |
| Waga brutto: | 19.500 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Pojemny mebel, który sprawi, że wnętrze Twojej łazienki będzie świetnie się prezentować to SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 CERSANIT COLOUR S571-022. Został wykonany z płyty wiórowej oraz z MDFu. Dzięki takiemu połączeniu materiałów produkt jest odporny na wilgoć i ogień. Jest bardzo trwały – ta cecha decyduje o tym jak długo nam on posłuży. Wymiary SZAFKI POD UMYWALKĘ CERSANIT COLOUR: wysokość to 42,1 cm, głębokość to 45 cm, a szerokość to 79,4 cm. Posiada podwójne drzwiczki z systemem dotykowego otwierania push (funkcja „przyciśnij i otwórz”). Podwieszana SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 CERSANIT COLOUR S571-022 optycznie powiększy Twoją łazienkę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Colour |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Wysokość: | 42.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S571-022 |
| Waga brutto: | 19.500 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 80 cersanit colour s571-022
Nr kat. 100178143
Przeglądaj inne z kolekcji




