szafka pod umywalkę 70 opoczno metropolitan os581-004
Nr kat. 100178628
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 70 OPOCZNO METROPOLITAN OS581-004 jest rodzajem szafki podwieszanej. Została wyposażona w dwie pojemne szuflady z podłużnymi uchwytami w kolorze chromu. Szuflady posiadają system cichego domyku, który umożliwia ich delikatne zamykanie. Górna szuflada została uzupełniona w wygodny i praktyczny organizer pozwalający na utrzymanie porządku. Nowoczesna SZAFKA POD UMYWALKĘ 70 OPOCZNO METROPOLITAN OS581-004 została wykonana z płyty MDF. Wykończona jest w białym kolorze. SZAFKA POD UMYWALKĘ 70 OPOCZNO METROPOLITAN OS581-004 posiada wymiary - wysokość 43 cm, szerokość 69,4 cm i głębokość 45 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Metropolitan |
| Szerokość: | 69.4 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | OS581-004 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 70 OPOCZNO METROPOLITAN OS581-004 jest rodzajem szafki podwieszanej. Została wyposażona w dwie pojemne szuflady z podłużnymi uchwytami w kolorze chromu. Szuflady posiadają system cichego domyku, który umożliwia ich delikatne zamykanie. Górna szuflada została uzupełniona w wygodny i praktyczny organizer pozwalający na utrzymanie porządku. Nowoczesna SZAFKA POD UMYWALKĘ 70 OPOCZNO METROPOLITAN OS581-004 została wykonana z płyty MDF. Wykończona jest w białym kolorze. SZAFKA POD UMYWALKĘ 70 OPOCZNO METROPOLITAN OS581-004 posiada wymiary - wysokość 43 cm, szerokość 69,4 cm i głębokość 45 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Metropolitan |
| Szerokość: | 69.4 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | OS581-004 |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 70 opoczno metropolitan os581-004
Nr kat. 100178628
Przeglądaj inne z kolekcji




