szafka pod umywalkę 60 cersanit smart s568-019
Nr kat. 100171873
opis produktu
Szafka SMART pod umywalkę COMO 60 posiada lśniący, szary front z delikatną fakturą jasnego drzewa na korpusie. Została wyposażona w system PUSH, gwarantujący wygodne otwieranie za pomocą jednego naciśnięcia. Dodatkowo z lewej strony szafki zamontowano gustowny, chromowany wieszak na ręcznik. Model przeznaczony jest do montażu wiszącego i stojącego. Istnieje możliwość dokupienia nóżek.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Smart |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Wysokość: | 66.7 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S568-019 |
| Waga brutto: | 32.300 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka SMART pod umywalkę COMO 60 posiada lśniący, szary front z delikatną fakturą jasnego drzewa na korpusie. Została wyposażona w system PUSH, gwarantujący wygodne otwieranie za pomocą jednego naciśnięcia. Dodatkowo z lewej strony szafki zamontowano gustowny, chromowany wieszak na ręcznik. Model przeznaczony jest do montażu wiszącego i stojącego. Istnieje możliwość dokupienia nóżek.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Smart |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Wysokość: | 66.7 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S568-019 |
| Waga brutto: | 32.300 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 60 cersanit smart s568-019
Nr kat. 100171873
Przeglądaj inne z kolekcji





