szafka pod umywalkę 60 cersanit colour s571-021
Nr kat. 100154338
opis produktu
Nowoczesna wisząca szafka podumywalkowa COLOUR 60 posiada idealnie gładkie fronty ułatwiające czyszczenie. System dotykowego otwierania PUSH eliminuje potrzebę montowania uchwytów. Szafka sprzedawana z frontem z płyty MDF w kolorze białym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Colour |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S571-021 |
| Waga brutto: | 15 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesna wisząca szafka podumywalkowa COLOUR 60 posiada idealnie gładkie fronty ułatwiające czyszczenie. System dotykowego otwierania PUSH eliminuje potrzebę montowania uchwytów. Szafka sprzedawana z frontem z płyty MDF w kolorze białym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Colour |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | S571-021 |
| Waga brutto: | 15 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 60 cersanit colour s571-021
Nr kat. 100154338
Przeglądaj inne z kolekcji




