szafka pod umywalkę 47 cersanit olivia s543-016-dsm
Nr kat. 100349720
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Olivia |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 79.4 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S543-016-DSM |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Cersanit |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Olivia |
| Szerokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 79.4 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S543-016-DSM |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 47 cersanit olivia s543-016-dsm
Nr kat. 100349720
Zobacz inne z kolekcji



