szafka łazienkowa z umywalką cersanit larga como 80 cm biały połysk s801-575
Nr kat. 100477299
![[2PAC] ZEST SZAF UMY LARGA 80X62 BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEF86B910CC75F266B8%26compId%3D100477299_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka Łazienkowa Z Umywalką Cersanit Larga Como 80 Cm Biały Połysk S801-567 stanowi idealny wybór do współczesnych wnętrz, komplet składa się z umywalki meblowej oraz podwieszanej szafki pod umywalkę, których elegancka biała powierzchnia nadaje im stylowego charakteru. Model szafki wykonany z lakierowanej płyty z doskonałą odpornością na wilgoć, zapewnia trwałość i funkcjonalność, wyposażony w dwie pojemne szuflady z systemem cichego domykania, umożliwia wygodne przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Uchwyty do szuflad można zamówić osobno, dostępność zestawu w różnych rozmiarach ułatwia wygodne dopasowanie do wielu pomieszczeń.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 62.2 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S801-575 |
| Waga brutto: | 40.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] ZEST SZAF UMY LARGA 80X62 BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEF86B910CC75F266B8%26compId%3D100477299_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Szafka Łazienkowa Z Umywalką Cersanit Larga Como 80 Cm Biały Połysk S801-567 stanowi idealny wybór do współczesnych wnętrz, komplet składa się z umywalki meblowej oraz podwieszanej szafki pod umywalkę, których elegancka biała powierzchnia nadaje im stylowego charakteru. Model szafki wykonany z lakierowanej płyty z doskonałą odpornością na wilgoć, zapewnia trwałość i funkcjonalność, wyposażony w dwie pojemne szuflady z systemem cichego domykania, umożliwia wygodne przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Uchwyty do szuflad można zamówić osobno, dostępność zestawu w różnych rozmiarach ułatwia wygodne dopasowanie do wielu pomieszczeń.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 62.2 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S801-575 |
| Waga brutto: | 40.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką cersanit larga como 80 cm biały połysk s801-575
Nr kat. 100477299
Cena katalogowa: 1 312 zł/szt
1 szt.
![[2PAC] ZEST SZAF UMY LARGA 80X62 BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEF86B910CC75F266B8%26compId%3D100477299_img.jpg&width=192&format=webp)
Cena katalogowa: 1 312 zł/szt
1 szt




Cena katalogowa: 1 312 zł/szt
1 szt.
![[2PAC] ZEST SZAF UMY LARGA 80X62 BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEF86B910CC75F266B8%26compId%3D100477299_img.jpg&width=192&format=webp)
Cena katalogowa: 1 312 zł/szt
1 szt




opis produktu
Szafka Łazienkowa Z Umywalką Cersanit Larga Como 80 Cm Biały Połysk S801-567 stanowi idealny wybór do współczesnych wnętrz, komplet składa się z umywalki meblowej oraz podwieszanej szafki pod umywalkę, których elegancka biała powierzchnia nadaje im stylowego charakteru. Model szafki wykonany z lakierowanej płyty z doskonałą odpornością na wilgoć, zapewnia trwałość i funkcjonalność, wyposażony w dwie pojemne szuflady z systemem cichego domykania, umożliwia wygodne przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Uchwyty do szuflad można zamówić osobno, dostępność zestawu w różnych rozmiarach ułatwia wygodne dopasowanie do wielu pomieszczeń.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | Larga |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 62.2 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S801-575 |
| Waga brutto: | 40.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


