szafka łazienkowa wisząca senti maletto 60 cm dąb hikora
Nr kat. 100596136
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Senti Maletto 60 cm dąb hikora to uniwersalna i ponadczasowa propozycja, która charakteryzuje się przytulnym odcieniem oraz naturalnym wzornictwem. Powyższy mebel w stylu skandynawskim sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach – także nowoczesnych, rustykalnych, japandi oraz zen. Szafka wisząca w kolorze jasnego drewna perfekcyjnie imituje strukturę usłojenia dębu. Jej matowe wykończenie potęguje naturalny efekt wizualny. Prezentowany wariant z drzwiami uchylnymi wyposażony został w trzy półki. Zastosowany system cichego domknięcia zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort codziennego użytkowania, łagodnie dociągając front do korpusu w ostatniej fazie zamknięcia. Szafka wisząca przeznaczona do samodzielnego montażu mierzy 59.4 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 14 cm głębokości. Kolekcja mebli łazienkowych Maletto producenta Senti powstała z płyty laminowanej, która zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne, środki pielęgnacyjne oraz wilgoć.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Bez lustra |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-017 |
| Waga brutto: | 13.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Senti Maletto 60 cm dąb hikora to uniwersalna i ponadczasowa propozycja, która charakteryzuje się przytulnym odcieniem oraz naturalnym wzornictwem. Powyższy mebel w stylu skandynawskim sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach – także nowoczesnych, rustykalnych, japandi oraz zen. Szafka wisząca w kolorze jasnego drewna perfekcyjnie imituje strukturę usłojenia dębu. Jej matowe wykończenie potęguje naturalny efekt wizualny. Prezentowany wariant z drzwiami uchylnymi wyposażony został w trzy półki. Zastosowany system cichego domknięcia zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort codziennego użytkowania, łagodnie dociągając front do korpusu w ostatniej fazie zamknięcia. Szafka wisząca przeznaczona do samodzielnego montażu mierzy 59.4 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 14 cm głębokości. Kolekcja mebli łazienkowych Maletto producenta Senti powstała z płyty laminowanej, która zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne, środki pielęgnacyjne oraz wilgoć.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Bez lustra |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-017 |
| Waga brutto: | 13.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca senti maletto 60 cm dąb hikora
Nr kat. 100596136
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




