szafka łazienkowa wisząca senti maletto 40 cm dąb hikora
Nr kat. 100596133
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Senti Maletto 40 cm dąb hikora to model stanowiący esencję stylu skandynawskiego, który łączy funkcjonalność z minimalistyczną formą oraz naturalną kolorystyką. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny znakomicie odzwierciedla rzeczywiste usłojenie dębu, wprowadzając do wnętrza ponadczasowy styl inspirowany naturą. Model w jasnym odcieniu wykonany został z płyty laminowanej, która wykazuje szczególną odporność na zarysowania, pęknięcia, odkształcenia oraz pozostałe czynniki mechaniczne. Ponadto nie ulega zniszczeniu wskutek wilgoci ani stosowanych środków pielęgnacyjnych. Szafka wisząca z drzwiami uchylnymi wzbogacona została o system cichego domknięcia, co znacząco poprawia codzienny komfort użytkowania mebla. Model z trzema półkami mierzy 40 cm szerokości, 80 cm wysokości i zaledwie 14 cm głębokości, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w roli szafki na kosmetyki oraz mniejsze akcesoria łazienkowe.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-015 |
| Waga brutto: | 9.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa wisząca Senti Maletto 40 cm dąb hikora to model stanowiący esencję stylu skandynawskiego, który łączy funkcjonalność z minimalistyczną formą oraz naturalną kolorystyką. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny znakomicie odzwierciedla rzeczywiste usłojenie dębu, wprowadzając do wnętrza ponadczasowy styl inspirowany naturą. Model w jasnym odcieniu wykonany został z płyty laminowanej, która wykazuje szczególną odporność na zarysowania, pęknięcia, odkształcenia oraz pozostałe czynniki mechaniczne. Ponadto nie ulega zniszczeniu wskutek wilgoci ani stosowanych środków pielęgnacyjnych. Szafka wisząca z drzwiami uchylnymi wzbogacona została o system cichego domknięcia, co znacząco poprawia codzienny komfort użytkowania mebla. Model z trzema półkami mierzy 40 cm szerokości, 80 cm wysokości i zaledwie 14 cm głębokości, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w roli szafki na kosmetyki oraz mniejsze akcesoria łazienkowe.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-015 |
| Waga brutto: | 9.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca senti maletto 40 cm dąb hikora
Nr kat. 100596133
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







