szafka łazienkowa pod umywalkę senti costa 80 cm biały połysk
Nr kat. 100445827
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Costa dedykowana jest miłośnikom minimalizmu orz funkcjonalności. Prezentowana szafka podumywalkowa prezentuje białą kolorystykę, której szlachetności nadaje połyskujące wykończenie powierzchni. Model szafki łazienkowej białej został wyposażony w podwójne szuflady oraz nowoczesne uchwyty. Kolekcja mebli łazienkowych Senti z linii Costa została wzbogacona o funkcję cichego domknięcia drzwi, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Pojemne szuflady z pełnym wysuwem pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe. Wymiary szafki podumuwalkowej wynoszą 80 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Costa |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | S598-048-DSM |
| Waga brutto: | 23.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Costa dedykowana jest miłośnikom minimalizmu orz funkcjonalności. Prezentowana szafka podumywalkowa prezentuje białą kolorystykę, której szlachetności nadaje połyskujące wykończenie powierzchni. Model szafki łazienkowej białej został wyposażony w podwójne szuflady oraz nowoczesne uchwyty. Kolekcja mebli łazienkowych Senti z linii Costa została wzbogacona o funkcję cichego domknięcia drzwi, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Pojemne szuflady z pełnym wysuwem pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe. Wymiary szafki podumuwalkowej wynoszą 80 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Costa |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | S598-048-DSM |
| Waga brutto: | 23.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę senti costa 80 cm biały połysk
Nr kat. 100445827
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429 zł/szt-30%
Cena katalogowa: 999 zł/szt
Wymiary:
80 cm
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429 zł/szt-30%
Cena katalogowa: 999 zł/szt
Wymiary:
80 cm
1 szt.
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Costa dedykowana jest miłośnikom minimalizmu orz funkcjonalności. Prezentowana szafka podumywalkowa prezentuje białą kolorystykę, której szlachetności nadaje połyskujące wykończenie powierzchni. Model szafki łazienkowej białej został wyposażony w podwójne szuflady oraz nowoczesne uchwyty. Kolekcja mebli łazienkowych Senti z linii Costa została wzbogacona o funkcję cichego domknięcia drzwi, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Pojemne szuflady z pełnym wysuwem pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe. Wymiary szafki podumuwalkowej wynoszą 80 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Costa |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | S598-048-DSM |
| Waga brutto: | 23.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


