szafka łazienkowa pod umywalkę senti costa 60 cm biały połysk
Nr kat. 100445825
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Costa to propozycja utrzymana w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Prezentowany model szafki podumywalkowej posiada biały kolor oraz połyskujące wykończenie powierzchni. Minimalistyczne uchwyty podkreślają nowoczesny wygląd produktu. Wygodna w użytkowaniu szafka pod umywalkę z kolekcji Costa posiada podwójne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domknięcia drzwi. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 60 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Costa |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | S598-046-DSM |
| Waga brutto: | 20.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Costa to propozycja utrzymana w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Prezentowany model szafki podumywalkowej posiada biały kolor oraz połyskujące wykończenie powierzchni. Minimalistyczne uchwyty podkreślają nowoczesny wygląd produktu. Wygodna w użytkowaniu szafka pod umywalkę z kolekcji Costa posiada podwójne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domknięcia drzwi. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 60 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Costa |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | S598-046-DSM |
| Waga brutto: | 20.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę senti costa 60 cm biały połysk
Nr kat. 100445825
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379 zł/szt-34%
Cena katalogowa: 799 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379 zł/szt-34%
Cena katalogowa: 799 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Costa to propozycja utrzymana w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Prezentowany model szafki podumywalkowej posiada biały kolor oraz połyskujące wykończenie powierzchni. Minimalistyczne uchwyty podkreślają nowoczesny wygląd produktu. Wygodna w użytkowaniu szafka pod umywalkę z kolekcji Costa posiada podwójne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domknięcia drzwi. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 60 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 55 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Costa |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | S598-046-DSM |
| Waga brutto: | 20.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


