szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 60 cm dąb hamilton a857954464
Nr kat. 100570317






opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 60 cm dąb hamilton a857954464 to model stanowiący odpowiedź na współczesne trendy, a jednocześnie zapewniający funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Powyższy mebel łazienkowy drewnopodobny powstał z płyty MDF oraz laminowanej, gwarantując łatwość utrzymania czystej powierzchni. Szafka podumywalkowa w ciepłym odcieniu drewna wniesie do wnętrza przytulność. Zaprezentowane na jej powierzchni usłojenie stanowi wierną imitację naturalnej struktury dębu. Front mebla dodatkowo wzbogaca pionowe ryflowanie, które podkreśla lekką i podwieszaną formę szafki. Zastosowany system cichego domknięcia hamuje pęd dwóch szuflad oraz łagodnie dociąga je do korpusu w ostatniej fazie zamknięcia. Produkt występuje w komplecie z czarnymi i aluminiowymi uchwytami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857954464 |
| Waga brutto: | 22.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 60 cm dąb hamilton a857954464 to model stanowiący odpowiedź na współczesne trendy, a jednocześnie zapewniający funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Powyższy mebel łazienkowy drewnopodobny powstał z płyty MDF oraz laminowanej, gwarantując łatwość utrzymania czystej powierzchni. Szafka podumywalkowa w ciepłym odcieniu drewna wniesie do wnętrza przytulność. Zaprezentowane na jej powierzchni usłojenie stanowi wierną imitację naturalnej struktury dębu. Front mebla dodatkowo wzbogaca pionowe ryflowanie, które podkreśla lekką i podwieszaną formę szafki. Zastosowany system cichego domknięcia hamuje pęd dwóch szuflad oraz łagodnie dociąga je do korpusu w ostatniej fazie zamknięcia. Produkt występuje w komplecie z czarnymi i aluminiowymi uchwytami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857954464 |
| Waga brutto: | 22.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 60 cm dąb hamilton a857954464
Nr kat. 100570317
Cena katalogowa: 1 525,20 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 525,20 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 60 cm dąb hamilton a857954464 to model stanowiący odpowiedź na współczesne trendy, a jednocześnie zapewniający funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Powyższy mebel łazienkowy drewnopodobny powstał z płyty MDF oraz laminowanej, gwarantując łatwość utrzymania czystej powierzchni. Szafka podumywalkowa w ciepłym odcieniu drewna wniesie do wnętrza przytulność. Zaprezentowane na jej powierzchni usłojenie stanowi wierną imitację naturalnej struktury dębu. Front mebla dodatkowo wzbogaca pionowe ryflowanie, które podkreśla lekką i podwieszaną formę szafki. Zastosowany system cichego domknięcia hamuje pęd dwóch szuflad oraz łagodnie dociąga je do korpusu w ostatniej fazie zamknięcia. Produkt występuje w komplecie z czarnymi i aluminiowymi uchwytami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857954464 |
| Waga brutto: | 22.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


