szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 60 cm czarny mat a857954532
Nr kat. 100570314
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 60 cm czarny mat a857954532 to propozycja, która łączy ponadczasową kolorystykę z minimalistyczną formą oraz oryginalną strukturą frontu. Powyższy mebel łazienkowy czarny charakteryzuje się elegancką barwą, której głębię podkreśla matowa powierzchnia. Podwieszaną szafkę podumywalkową wyróżnia ryflowany front z płyty MDF, który nadaje bryle dekoracyjny wygląd. Produkt wyposażony został w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia oraz minimalistyczne uchwyty w czarnym kolorze. Wymiary mebla łazienkowego Roca sięgają 60 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857954532 |
| Waga brutto: | 26.410 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 60 cm czarny mat a857954532 to propozycja, która łączy ponadczasową kolorystykę z minimalistyczną formą oraz oryginalną strukturą frontu. Powyższy mebel łazienkowy czarny charakteryzuje się elegancką barwą, której głębię podkreśla matowa powierzchnia. Podwieszaną szafkę podumywalkową wyróżnia ryflowany front z płyty MDF, który nadaje bryle dekoracyjny wygląd. Produkt wyposażony został w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia oraz minimalistyczne uchwyty w czarnym kolorze. Wymiary mebla łazienkowego Roca sięgają 60 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857954532 |
| Waga brutto: | 26.410 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 60 cm czarny mat a857954532
Nr kat. 100570314
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







