szafka łazienkowa pod blat elita look 60 cm fume mat re080603027020
Nr kat. 100341619






opis produktu
Eleganckim i praktycznym rozwiązaniem do Twojej łazienki jest podwieszana SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK, którą możesz połączyć z blatem. Zapewni wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych oraz kosmetyków. SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK wyposażona jest w szufladę z metalowymi bokami, pełnym wysuwem oraz z cichym domykiem, który umożliwia delikatne jej zamykanie. Uchwyt do szuflady jest dostępny oddzielnie. Szafka została wykonana z płyty laminowanej, którą cechuje odporność na wilgoć. Wykończona jest w beżowym kolorze z matową powierzchnią. SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK ma prostokątny kształt o wymiarach - wysokość 28.1 cm, szerokość 60 cm i głębokość 45 cm. To produkt zmontowany, który objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 28.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE080603027020 |
| Waga brutto: | 10.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Eleganckim i praktycznym rozwiązaniem do Twojej łazienki jest podwieszana SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK, którą możesz połączyć z blatem. Zapewni wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych oraz kosmetyków. SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK wyposażona jest w szufladę z metalowymi bokami, pełnym wysuwem oraz z cichym domykiem, który umożliwia delikatne jej zamykanie. Uchwyt do szuflady jest dostępny oddzielnie. Szafka została wykonana z płyty laminowanej, którą cechuje odporność na wilgoć. Wykończona jest w beżowym kolorze z matową powierzchnią. SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK ma prostokątny kształt o wymiarach - wysokość 28.1 cm, szerokość 60 cm i głębokość 45 cm. To produkt zmontowany, który objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 28.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE080603027020 |
| Waga brutto: | 10.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat elita look 60 cm fume mat re080603027020
Nr kat. 100341619
Cena katalogowa: 898 zł/szt
opis produktu
Eleganckim i praktycznym rozwiązaniem do Twojej łazienki jest podwieszana SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK, którą możesz połączyć z blatem. Zapewni wygodne przechowywanie akcesoriów łazienkowych oraz kosmetyków. SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK wyposażona jest w szufladę z metalowymi bokami, pełnym wysuwem oraz z cichym domykiem, który umożliwia delikatne jej zamykanie. Uchwyt do szuflady jest dostępny oddzielnie. Szafka została wykonana z płyty laminowanej, którą cechuje odporność na wilgoć. Wykończona jest w beżowym kolorze z matową powierzchnią. SZAFKA ŁAZIENKOWA POD BLAT 60 ELITA LOOK ma prostokątny kształt o wymiarach - wysokość 28.1 cm, szerokość 60 cm i głębokość 45 cm. To produkt zmontowany, który objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 28.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE080603027020 |
| Waga brutto: | 10.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


