szafka łazienkowa pod blat elita look 120 cm czarny mat re081204027160
Nr kat. 100512351



opis produktu
Stylowym i praktycznym uzupełnieniem współczesnej łazienki jest Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Czarny Mat Re081204027160. Model jest szafką wiszącą, świetnie komponuje się z blatem oraz umywalką nablatową, tworząc estetyczną i funkcjonalną całość, wyposażona w dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domykania, zapewnia wygodne przechowywanie. Szafka wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej gwarantuje solidność oraz trwałość, czarne matowe wykończenie dodaje jej eleganckiej nowoczesności. Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych oraz wymiarach, uchwyty do niego można zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081204027160 |
| Waga brutto: | 30.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Stylowym i praktycznym uzupełnieniem współczesnej łazienki jest Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Czarny Mat Re081204027160. Model jest szafką wiszącą, świetnie komponuje się z blatem oraz umywalką nablatową, tworząc estetyczną i funkcjonalną całość, wyposażona w dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domykania, zapewnia wygodne przechowywanie. Szafka wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej gwarantuje solidność oraz trwałość, czarne matowe wykończenie dodaje jej eleganckiej nowoczesności. Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych oraz wymiarach, uchwyty do niego można zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081204027160 |
| Waga brutto: | 30.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat elita look 120 cm czarny mat re081204027160
Nr kat. 100512351
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Stylowym i praktycznym uzupełnieniem współczesnej łazienki jest Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Czarny Mat Re081204027160. Model jest szafką wiszącą, świetnie komponuje się z blatem oraz umywalką nablatową, tworząc estetyczną i funkcjonalną całość, wyposażona w dwie przestronne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domykania, zapewnia wygodne przechowywanie. Szafka wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej gwarantuje solidność oraz trwałość, czarne matowe wykończenie dodaje jej eleganckiej nowoczesności. Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych oraz wymiarach, uchwyty do niego można zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081204027160 |
| Waga brutto: | 30.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


