szafka łazienkowa pod umywalkę deante prizma 60 cm biały połysk stu_6u61
Nr kat. 100531513
opis produktu
Szafka łazienkowa o wymiarach 600x385x600 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny, minimalistyczny design. Brak uchwytów i frezowań podkreśla jej elegancję, a pełen wysuw szuflad umożliwia łatwy dostęp do całej zawartości. Szafka nie posiada blatu, jednak główna szuflada została wyposażona w otwór na syfon, co ułatwia montaż umywalki. Dzięki wysokiej jakości lakierom UV mebel jest odporny na wilgoć i uszkodzenia. Polska produkcja gwarantuje solidność, a dostarczany w pełni złożony produkt zapewnia komfort urządzania łazienki, wystarczy powiesić go na ścianie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | PRIZMA |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | STU_6U61 |
| Waga brutto: | 25.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa o wymiarach 600x385x600 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny, minimalistyczny design. Brak uchwytów i frezowań podkreśla jej elegancję, a pełen wysuw szuflad umożliwia łatwy dostęp do całej zawartości. Szafka nie posiada blatu, jednak główna szuflada została wyposażona w otwór na syfon, co ułatwia montaż umywalki. Dzięki wysokiej jakości lakierom UV mebel jest odporny na wilgoć i uszkodzenia. Polska produkcja gwarantuje solidność, a dostarczany w pełni złożony produkt zapewnia komfort urządzania łazienki, wystarczy powiesić go na ścianie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | PRIZMA |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | STU_6U61 |
| Waga brutto: | 25.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę deante prizma 60 cm biały połysk stu_6u61
Nr kat. 100531513
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




