szafka łazienkowa pod umywalkę cersanit millos slim 60 cm biały mat s1021-008
Nr kat. 100562643
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Cersanit Millos slim 60 cm biały mat s1021-008 to model z kolekcji łączącej elementy stylu nowoczesnego oraz klasycznego. Uniwersalna szafka podumywalkowa charakteryzuje się białym kolorem oraz matowym wykończeniem powierzchni. Płyciny zastosowane na frontach delikatnie zdobią powierzchnię, a liczne uchwyty z kolekcji Millos dostępne w sklepie Komfort zapewniają szafce łazienkowej wyjątkowy efekt wizualny. Seria wykonana z płyty laminowanej jest nie tylko łatwa w pielęgnacji, ale również odporna na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania i przebarwienia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 60 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 35 cm głębokości. Produkt wzbogaca system cichego domknięcia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | S1021-008 |
| Waga brutto: | 15.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Cersanit Millos slim 60 cm biały mat s1021-008 to model z kolekcji łączącej elementy stylu nowoczesnego oraz klasycznego. Uniwersalna szafka podumywalkowa charakteryzuje się białym kolorem oraz matowym wykończeniem powierzchni. Płyciny zastosowane na frontach delikatnie zdobią powierzchnię, a liczne uchwyty z kolekcji Millos dostępne w sklepie Komfort zapewniają szafce łazienkowej wyjątkowy efekt wizualny. Seria wykonana z płyty laminowanej jest nie tylko łatwa w pielęgnacji, ale również odporna na uszkodzenia mechaniczne – w tym zarysowania i przebarwienia. Wymiary powyższego wariantu sięgają 60 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 35 cm głębokości. Produkt wzbogaca system cichego domknięcia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | S1021-008 |
| Waga brutto: | 15.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę cersanit millos slim 60 cm biały mat s1021-008
Nr kat. 100562643
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








