szafka łazienkowa pod blat otwarta cersanit moduo 20 cm dąb hikora s590-119-dsm
Nr kat. 100543225
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat otwarta Cersanit Moduo 20 cm dąb hikora S590-119-DSM to subtelny i praktyczny element wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w każdej funkcjonalnie zaprojektowanej łazience. Jej kompaktowe wymiary – szerokość 20 cm, wysokość 55,1 cm oraz głębokość 45 cm – pozwalają na wygodne wykorzystanie przestrzeni nawet w mniejszych pomieszczeniach. Otwarta forma z dwiema wnękami zapewnia szybki dostęp do najpotrzebniejszych kosmetyków, ręczników. Wykonana z trwałej płyty wiórowej i wykończona eleganckim dekorem w kolorze jasnego drewna, szafka pięknie nawiązuje do naturalnych materiałów i nadaje wnętrzu ciepły, przytulny charakter. Odcień dębu hikora idealnie komponuje się z aranżacjami w stylu skandynawskim, japandi, eko czy boho, a także nowoczesnym i minimalistycznym. Szafka stanowi część kolekcji Moduo, co umożliwia łatwe dopasowanie jej do innych elementów z tej samej linii. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Moduo |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S590-119-DSM |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat otwarta Cersanit Moduo 20 cm dąb hikora S590-119-DSM to subtelny i praktyczny element wyposażenia, który doskonale sprawdzi się w każdej funkcjonalnie zaprojektowanej łazience. Jej kompaktowe wymiary – szerokość 20 cm, wysokość 55,1 cm oraz głębokość 45 cm – pozwalają na wygodne wykorzystanie przestrzeni nawet w mniejszych pomieszczeniach. Otwarta forma z dwiema wnękami zapewnia szybki dostęp do najpotrzebniejszych kosmetyków, ręczników. Wykonana z trwałej płyty wiórowej i wykończona eleganckim dekorem w kolorze jasnego drewna, szafka pięknie nawiązuje do naturalnych materiałów i nadaje wnętrzu ciepły, przytulny charakter. Odcień dębu hikora idealnie komponuje się z aranżacjami w stylu skandynawskim, japandi, eko czy boho, a także nowoczesnym i minimalistycznym. Szafka stanowi część kolekcji Moduo, co umożliwia łatwe dopasowanie jej do innych elementów z tej samej linii. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Moduo |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S590-119-DSM |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat otwarta cersanit moduo 20 cm dąb hikora s590-119-dsm
Nr kat. 100543225
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






