szafka łazienkowa pod blat cersanit millos 40 cm biały mat s1022-004
Nr kat. 100562657
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat Cersanit Millos 40 cm biały mat s1022-004 to szafka podumywalkowa z drzwiami uchylnymi oraz dwiema półkami wewnętrznymi. Prezentowany mebel łazienkowy charakteryzuje się podwieszaną formą, która wraz z jasną kolorystyką powierzchni gwarantuje wizualnie lekki efekt. Szafka łazienkowa biała posiada matowe wykończenie. Jej front podkreślają płyciny, które tworzą estetyczną i subtelną ramkę. Wymiary mebla łazienkowego z systemem cichego domknięcia sięgają 40 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Powyższa oferta nie obejmuje uchwytów – akcesoria do mebli łazienkowe Millos w trzech wariantach kolorystycznych dostępne są w ofercie sklepu Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1022-004 |
| Waga brutto: | 14.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat Cersanit Millos 40 cm biały mat s1022-004 to szafka podumywalkowa z drzwiami uchylnymi oraz dwiema półkami wewnętrznymi. Prezentowany mebel łazienkowy charakteryzuje się podwieszaną formą, która wraz z jasną kolorystyką powierzchni gwarantuje wizualnie lekki efekt. Szafka łazienkowa biała posiada matowe wykończenie. Jej front podkreślają płyciny, które tworzą estetyczną i subtelną ramkę. Wymiary mebla łazienkowego z systemem cichego domknięcia sięgają 40 cm szerokości, 55 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Powyższa oferta nie obejmuje uchwytów – akcesoria do mebli łazienkowe Millos w trzech wariantach kolorystycznych dostępne są w ofercie sklepu Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Millos |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1022-004 |
| Waga brutto: | 14.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat cersanit millos 40 cm biały mat s1022-004
Nr kat. 100562657
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






