szafa uchylna senso 4d kaszmir
Nr kat. 100599704
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 12 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Topeshop |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 12 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Topeshop B.Czech.A.Goński Sp.k. WARSZAWSKA 8 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA biuro@topeshop.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa uchylna senso 4d kaszmir
Nr kat. 100599704
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













