szafa romana 160x205 biała z lustrem
Nr kat. 100599716
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Liczba półek zamkniętych: | 12 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Liczba półek zamkniętych: | 12 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 4 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Bestseller: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa romana 160x205 biała z lustrem
Nr kat. 100599716
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




