szafa przesuwna sneli 150 hmns72231-120 biała
Nr kat. 100570574
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| System meblowy: | Sneli |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 150.1 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 39.1 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| System meblowy: | Sneli |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Nie |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 150.1 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 39.1 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa przesuwna sneli 150 hmns72231-120 biała
Nr kat. 100570574
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





