szafa przesuwna cube 64 120 2d kaszmir
Nr kat. 100597492
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa przesuwna |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa przesuwna cube 64 120 2d kaszmir
Nr kat. 100597492
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












