szafa primo psz80
Nr kat. 100261017
opis produktu
Szafa Primo Psz80 to propozycja szafy uchylnej 2-drzwiowej o wymiarach 197 cm długości, 80 cm szerokości oraz 56 cm głębokości. Wnętrze szafy wypełnia przestrzeń na drążek oraz dwie szerokie szuflady. Prezentowana szafa posiada biały front o gładkim wykończeniu oraz drewnopodobny korpus w kolorze dąb riviera. Model szafy tradycyjnej wykonany został z płyty laminowanej, która zapewnia trwałość i odporność na czynniki mechaniczne. Szafa doskonale sprawdzi się w sypialni, garderobie oraz przedpokoju zaaranżowanym w stylu klasycznym, skandynawski, minimalistycznym i wielu innych.
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Meble do salonu
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy do salonu
Szafy tradycyjne
Szafy białe
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do salonu
Primo
Do salonu
Tradycyjny
Uchylne
Drewniane naturalne
Białe
Japandi
Boho
Szafy Primo
Primo
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Primo |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 197 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb riviera |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Primo Psz80 to propozycja szafy uchylnej 2-drzwiowej o wymiarach 197 cm długości, 80 cm szerokości oraz 56 cm głębokości. Wnętrze szafy wypełnia przestrzeń na drążek oraz dwie szerokie szuflady. Prezentowana szafa posiada biały front o gładkim wykończeniu oraz drewnopodobny korpus w kolorze dąb riviera. Model szafy tradycyjnej wykonany został z płyty laminowanej, która zapewnia trwałość i odporność na czynniki mechaniczne. Szafa doskonale sprawdzi się w sypialni, garderobie oraz przedpokoju zaaranżowanym w stylu klasycznym, skandynawski, minimalistycznym i wielu innych.
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Meble do salonu
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy do salonu
Szafy tradycyjne
Szafy białe
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do salonu
Primo
Do salonu
Tradycyjny
Uchylne
Drewniane naturalne
Białe
Japandi
Boho
Szafy Primo
Primo
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Primo |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 197 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Kolor frontu: | Biały mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb riviera |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa primo psz80
Nr kat. 100261017
Wybrane dla Ciebie




