szafa narożna optima 16 2d 109x217 dąb artisan / biały połysk / lustro
Nr kat. 100387244
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Szafy nowoczesne
Meble do salonu
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy do salonu
Szafy białe
Meble do sypialni
Szafy skandynawskie
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do garderoby
Do salonu
Do salonu
Do garderoby
Uchylne
Drewniane naturalne
Białe
Japandi
Art Deco
Optima
Optima
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Optima |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 109 cm |
| Wysokość: | 217 cm |
| Głębokość: | 63 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA przemyslaw.gorski@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Szafy nowoczesne
Meble do salonu
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy do salonu
Szafy białe
Meble do sypialni
Szafy skandynawskie
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do garderoby
Do salonu
Do salonu
Do garderoby
Uchylne
Drewniane naturalne
Białe
Japandi
Art Deco
Optima
Optima
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Optima |
|---|---|
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 109 cm |
| Wysokość: | 217 cm |
| Głębokość: | 63 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb artisan |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA przemyslaw.gorski@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa narożna optima 16 2d 109x217 dąb artisan / biały połysk / lustro
Nr kat. 100387244
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




