szafa moet 70 orzech amerykański jackson / biały mat
Nr kat. 100367383
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Meble do salonu
Szafy nowoczesne
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy do salonu
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Szafy skandynawskie
Szafy do biura lub gabinetu
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Meble do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Drewniane naturalne
Japandi
Moet
Moet
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Moet |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 84 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | biały mat / grafit mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech Amerykański Jackson |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szafy
Meble
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Meble do salonu
Szafy nowoczesne
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy do salonu
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Szafy skandynawskie
Szafy do biura lub gabinetu
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Meble do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Do salonu
Do biura lub gabinetu
Drewniane naturalne
Japandi
Moet
Moet
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Moet |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 84 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 60 cm |
| Kolor frontu: | biały mat / grafit mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Orzech Amerykański Jackson |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa moet 70 orzech amerykański jackson / biały mat
Nr kat. 100367383
Wybrane dla Ciebie







