szafa lofter 1 dąb wotan / beton millenium
Nr kat. 100388765
Szafy
Meble
Meble do salonu
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy do salonu
Meble do sypialni
Szafy loftowe
Meble do garderoby
2
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Szafy grafitowe
Do garderoby
Do salonu
Do salonu
Uchylne
Do garderoby
Drewniane naturalne
Młodzieżowy
Grafitowe
Lofter
Lofter
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lofter |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90.1 cm |
| Wysokość: | 187.1 cm |
| Głębokość: | 55.3 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szafy
Meble
Meble do salonu
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy do salonu
Meble do sypialni
Szafy loftowe
Meble do garderoby
2
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
Szafy grafitowe
Do garderoby
Do salonu
Do salonu
Uchylne
Do garderoby
Drewniane naturalne
Młodzieżowy
Grafitowe
Lofter
Lofter
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Lofter |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90.1 cm |
| Wysokość: | 187.1 cm |
| Głębokość: | 55.3 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa lofter 1 dąb wotan / beton millenium
Nr kat. 100388765
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






