szafa cento ii 120x205 3d2s biały / dąb sonoma z lustrem
Nr kat. 100555490
opis produktu
Szafa Cento II 120x205 3D2S biały / dąb sonoma z lustrem to funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązanie dla osób ceniących jasne, naturalne wnętrza. Jej trzydrzwiowa konstrukcja w odcieniu dębu sonoma na frontach i bieli na korpusie pięknie komponuje się z wnętrzami inspirowanymi stylem skandynawskim, boho, japandi czy klasycznym. Centralna część szafy wyposażona została w lustro, które optycznie powiększa przestrzeń, a dwie dolne szuflady na prowadnicach rolkowych umożliwiają wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów. Wewnątrz znajduje się sześć zamkniętych półek oraz drążek na wieszaki, co pozwala na uporządkowanie garderoby zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Fronty i korpus wykonane z płyty laminowanej wykończono trwałym obrzeżem PCV, co wpływa na estetykę i solidność mebla. Uchwyty z tworzywa sztucznego podkreślają jego praktyczny charakter. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu i doskonale odnajdzie się zarówno w sypialni, przedpokoju, jak i w garderobie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Cento |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Cento II 120x205 3D2S biały / dąb sonoma z lustrem to funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązanie dla osób ceniących jasne, naturalne wnętrza. Jej trzydrzwiowa konstrukcja w odcieniu dębu sonoma na frontach i bieli na korpusie pięknie komponuje się z wnętrzami inspirowanymi stylem skandynawskim, boho, japandi czy klasycznym. Centralna część szafy wyposażona została w lustro, które optycznie powiększa przestrzeń, a dwie dolne szuflady na prowadnicach rolkowych umożliwiają wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów. Wewnątrz znajduje się sześć zamkniętych półek oraz drążek na wieszaki, co pozwala na uporządkowanie garderoby zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Fronty i korpus wykonane z płyty laminowanej wykończono trwałym obrzeżem PCV, co wpływa na estetykę i solidność mebla. Uchwyty z tworzywa sztucznego podkreślają jego praktyczny charakter. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu i doskonale odnajdzie się zarówno w sypialni, przedpokoju, jak i w garderobie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Cento |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Głębokość: | 52 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa cento ii 120x205 3d2s biały / dąb sonoma z lustrem
Nr kat. 100555490
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




