szafa boston boss13 3d6s hikora naturalna
Nr kat. 100474642
opis produktu
Szafa Boston BOSS13 3D6S hikora naturalna to pojemny i funkcjonalny mebel zaprojektowany z myślą o nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Trzydrzwiowa konstrukcja w połączeniu z sześcioma praktycznymi szufladami oraz czterema zamkniętymi półkami pozwala zorganizować przestrzeń w sposób przejrzysty i estetyczny. Dekor w kolorze hikory naturalnej ociepla wnętrze i doskonale komponuje się z białym korpusem, tworząc efekt wizualnej lekkości. Frezowane uchwyty podkreślają minimalistyczny charakter szafy, idealny do stylu skandynawskiego, japandi, nowoczesnego czy młodzieżowego. Szerokość mebla wynosi 136,4 cm, wysokość 213 cm, a głębokość 58,5 cm. Fronty i korpus wykonano z odpornej na codzienne użytkowanie płyty laminowanej o grubości 16 mm, wykończonej obrzeżami ABS. Szuflady wyposażone są w kulkowe prowadnice, jednak bez pełnego wysuwu i funkcji cichego domyku. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie i znajdzie zastosowanie zarówno w sypialni, garderobie, przedpokoju, jak i w domowej spiżarni.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy 3 drzwiowe
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
3
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Nowoczesny
Do garderoby
Uchylne
Boston
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Boston
Japandi
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Boston |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Ilość szuflad: | 6 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 10 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 136.4 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Kolor frontu: | Hikora naturalna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Boston BOSS13 3D6S hikora naturalna to pojemny i funkcjonalny mebel zaprojektowany z myślą o nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Trzydrzwiowa konstrukcja w połączeniu z sześcioma praktycznymi szufladami oraz czterema zamkniętymi półkami pozwala zorganizować przestrzeń w sposób przejrzysty i estetyczny. Dekor w kolorze hikory naturalnej ociepla wnętrze i doskonale komponuje się z białym korpusem, tworząc efekt wizualnej lekkości. Frezowane uchwyty podkreślają minimalistyczny charakter szafy, idealny do stylu skandynawskiego, japandi, nowoczesnego czy młodzieżowego. Szerokość mebla wynosi 136,4 cm, wysokość 213 cm, a głębokość 58,5 cm. Fronty i korpus wykonano z odpornej na codzienne użytkowanie płyty laminowanej o grubości 16 mm, wykończonej obrzeżami ABS. Szuflady wyposażone są w kulkowe prowadnice, jednak bez pełnego wysuwu i funkcji cichego domyku. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie i znajdzie zastosowanie zarówno w sypialni, garderobie, przedpokoju, jak i w domowej spiżarni.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Szafy 3 drzwiowe
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
3
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Nowoczesny
Do garderoby
Uchylne
Boston
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Boston
Japandi
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Boston |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Ilość szuflad: | 6 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Ilość drzwi: | 3 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 10 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 136.4 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Kolor frontu: | Hikora naturalna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa boston boss13 3d6s hikora naturalna
Nr kat. 100474642
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




