szafa boston boss12 2d4s dąb vicenza
Nr kat. 100474629
opis produktu
Szafa Boston BOSS12 2D4S dąb Vicenza to połączenie funkcjonalności i delikatnego uroku naturalnego dekoru, które doskonale wpisuje się w estetykę wnętrz skandynawskich, japandi czy nowoczesnych aranżacji młodzieżowych. Jasny front w odcieniu dąb Vicenza, wykonany z trwałej płyty laminowanej, wprowadza do pomieszczenia wrażenie harmonii i przytulności, natomiast biały korpus pięknie równoważy całość, tworząc lekki wizualnie mebel. Szafa o wymiarach 91,1 × 213 × 58,5 cm posiada dwoje drzwi oraz cztery pojemne szuflady na prowadnicach kulkowych. Wewnątrz znajduje się cztery zamknięte półki, które pomogą w zachowaniu porządku. Frezowane uchwyty płynnie wtapiają się w strukturę frontów, nadając całości spójny charakter. Obrzeża zabezpieczone trwałym materiałem ABS oraz grubość płyty 16 mm gwarantują solidność i estetykę na lata. Model przeznaczony jest do samodzielnego montażu i Znakomicie spełni swoją funkcję zarówno w sypialni, garderobie, jak i w przedpokoju czy spiżarni.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Szafy skandynawskie
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Nowoczesny
Do garderoby
Uchylne
Boston
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Boston
Japandi
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Boston |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 7 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 91.1 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Vicenza |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Boston BOSS12 2D4S dąb Vicenza to połączenie funkcjonalności i delikatnego uroku naturalnego dekoru, które doskonale wpisuje się w estetykę wnętrz skandynawskich, japandi czy nowoczesnych aranżacji młodzieżowych. Jasny front w odcieniu dąb Vicenza, wykonany z trwałej płyty laminowanej, wprowadza do pomieszczenia wrażenie harmonii i przytulności, natomiast biały korpus pięknie równoważy całość, tworząc lekki wizualnie mebel. Szafa o wymiarach 91,1 × 213 × 58,5 cm posiada dwoje drzwi oraz cztery pojemne szuflady na prowadnicach kulkowych. Wewnątrz znajduje się cztery zamknięte półki, które pomogą w zachowaniu porządku. Frezowane uchwyty płynnie wtapiają się w strukturę frontów, nadając całości spójny charakter. Obrzeża zabezpieczone trwałym materiałem ABS oraz grubość płyty 16 mm gwarantują solidność i estetykę na lata. Model przeznaczony jest do samodzielnego montażu i Znakomicie spełni swoją funkcję zarówno w sypialni, garderobie, jak i w przedpokoju czy spiżarni.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy 2 drzwiowe
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Szafy skandynawskie
Meble do garderoby
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
2
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Nowoczesny
Do garderoby
Uchylne
Boston
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Boston
Japandi
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Boston |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Ilość szuflad: | 4 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Ilość drzwi: | 2 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 7 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 91.1 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Vicenza |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa boston boss12 2d4s dąb vicenza
Nr kat. 100474629
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




