szafa boston boss11 1d3s lewa hikora naturalna
Nr kat. 100474639
opis produktu
Szafa Boston BOSS11 1D3S lewa hikora naturalna to kompaktowy, a zarazem niezwykle praktyczny mebel, który odnajdzie się zarówno w mniejszych pomieszczeniach, jak i jako element większej zabudowy. Naturalny dekor frontu w odcieniu hikory subtelnie koresponduje z białym korpusem, tworząc lekką i harmonijną kompozycję, wpisującą się w estetykę stylu skandynawskiego, japandi, nowoczesnego oraz młodzieżowego. Szafa o wymiarach 45,6 × 213 × 58,5 cm oferuje trzy szuflady na prowadnicach kulkowych oraz trzy zamknięte półki, co zapewnia funkcjonalne przechowywanie zarówno odzieży, jak i drobnych akcesoriów. Zastosowanie frezowanych uchwytów dodaje bryle wyważonej elegancji i ułatwia codzienne użytkowanie. Korpus oraz front wykonano z trwałej płyty laminowanej o grubości 16 mm i zabezpieczono obrzeżem ABS. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu i z powodzeniem uzupełni wnętrza sypialni, garderoby, przedpokoju lub domowej spiżarni.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy 1 drzwiowe
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
1
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Nowoczesny
Uchylne
Do garderoby
Boston
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Boston
Japandi
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Boston |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45.6 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Kolor frontu: | Hikora naturalna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafa Boston BOSS11 1D3S lewa hikora naturalna to kompaktowy, a zarazem niezwykle praktyczny mebel, który odnajdzie się zarówno w mniejszych pomieszczeniach, jak i jako element większej zabudowy. Naturalny dekor frontu w odcieniu hikory subtelnie koresponduje z białym korpusem, tworząc lekką i harmonijną kompozycję, wpisującą się w estetykę stylu skandynawskiego, japandi, nowoczesnego oraz młodzieżowego. Szafa o wymiarach 45,6 × 213 × 58,5 cm oferuje trzy szuflady na prowadnicach kulkowych oraz trzy zamknięte półki, co zapewnia funkcjonalne przechowywanie zarówno odzieży, jak i drobnych akcesoriów. Zastosowanie frezowanych uchwytów dodaje bryle wyważonej elegancji i ułatwia codzienne użytkowanie. Korpus oraz front wykonano z trwałej płyty laminowanej o grubości 16 mm i zabezpieczono obrzeżem ABS. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu i z powodzeniem uzupełni wnętrza sypialni, garderoby, przedpokoju lub domowej spiżarni.
Szafy
Meble
Szafy nowoczesne
Szafy do sypialni
Szafy drewniane naturalne
Szafy do garderoby
Szafy 1 drzwiowe
Szafy uchylne
Meble do sypialni
Meble do garderoby
Szafy skandynawskie
Szafy do przedpokoju
Meble do przedpokoju
1
Do sypialni
Do garderoby
Do sypialni
Do spiżarni
Nowoczesny
Uchylne
Do garderoby
Boston
Drewniane naturalne
Do spiżarni
Boston
Japandi
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafa uchylna |
|---|---|
| System meblowy: | Boston |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | EXTOM |
| Pomieszczenie: |
|
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Frezowane |
| Ilość drzwi: | 1 |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 45.6 cm |
| Wysokość: | 213 cm |
| Głębokość: | 58.5 cm |
| Kolor frontu: | Hikora naturalna |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafa boston boss11 1d3s lewa hikora naturalna
Nr kat. 100474639
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




