stół st44m135l 102(142)x102 dąb artisan
Nr kat. 100376364
Stoły
Meble
Meble do salonu
Stoły rozkładane
Stoły do jadalnii
Meble do jadalni
Stoły drewniane naturalne
Stoły do kuchni
Stoły owalne
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły na 6 osób (6 krzeseł)
Stoły nowoczesne
Stoły okrągłe
Okrągły
Owalny
Rozkładane
Do jadalni
Do salonu
Do jadalni
6
Do kuchni
Do salonu
Do kuchni
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | 1 wkładka |
| Długość blatu: | 102 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 142 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Stoły
Meble
Meble do salonu
Stoły rozkładane
Stoły do jadalnii
Meble do jadalni
Stoły drewniane naturalne
Stoły do kuchni
Stoły owalne
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły na 6 osób (6 krzeseł)
Stoły nowoczesne
Stoły okrągłe
Okrągły
Owalny
Rozkładane
Do jadalni
Do salonu
Do jadalni
6
Do kuchni
Do salonu
Do kuchni
Nowoczesny
Drewniane naturalne
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | 1 wkładka |
| Długość blatu: | 102 cm |
| Szerokość blatu: | 102 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 142 cm |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb artisan |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Wysokość: | 76 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół st44m135l 102(142)x102 dąb artisan
Nr kat. 100376364
Zobacz inne z kolekcji
Mogą Cię zainteresować
Wybrane dla Ciebie







