stół seaford 160x80 czarny mat / dziki dąb
Nr kat. 100495991
opis produktu
Stół Seaford 160x80 czarny mat / dziki dąb to minimalistyczny model w stylu loft, którego surowy stelaż ociepla odcień blatu. Powyższy stół prostokątny dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim i eklektycznym. Metalowa podstawa stołu do kuchni, jadalni oraz salonu zapewnia solidną i stabilna konstrukcję. Czarny odcień powierzchni dodatkowo podkreśla symetryczną i precyzyjną linię stelażu. Zaprezentowany na blacie wzór usłojenia stanowi perfekcyjną imitacją naturalnej struktury dębu. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 160 cm długości, 80 cm szerokości oraz 74 cm wysokości, zapewniając optymalną przestrzeń dla ośmiu osób. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe propozycje mebli z kolekcji Seaford, które stworzą ze stołem spójną kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 71.900 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Dziki dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stół Seaford 160x80 czarny mat / dziki dąb to minimalistyczny model w stylu loft, którego surowy stelaż ociepla odcień blatu. Powyższy stół prostokątny dedykowany jest między innymi aranżacjom nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim i eklektycznym. Metalowa podstawa stołu do kuchni, jadalni oraz salonu zapewnia solidną i stabilna konstrukcję. Czarny odcień powierzchni dodatkowo podkreśla symetryczną i precyzyjną linię stelażu. Zaprezentowany na blacie wzór usłojenia stanowi perfekcyjną imitacją naturalnej struktury dębu. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 160 cm długości, 80 cm szerokości oraz 74 cm wysokości, zapewniając optymalną przestrzeń dla ośmiu osób. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe propozycje mebli z kolekcji Seaford, które stworzą ze stołem spójną kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 71.900 |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 8 |
| Rozkładany blat: | Nie |
| Długość blatu: | 160 cm |
| Szerokość blatu: | 80 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Dziki dąb |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 74 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół seaford 160x80 czarny mat / dziki dąb
Nr kat. 100495991
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












