stół saturn 40 90(180)x90 biały mat
Nr kat. 100188455
opis produktu
STÓŁ SATURN 40 90(180)X90 BIAŁY MAT to idealny wybór dla osób ceniących prostotę i wysoką jakość. Biały stół w kształcie kwadratu doskonale wpisuje się w nowoczesną i minimalistyczną aranżację. Ten model jest bardzo wytrzymały oraz stabilny, dzięki wykonaniu stelaża z płyty MDF i blatu z płyty laminowanej o matowym wykończeniu. Warto zwrócić uwagę, że w prosty sposób możesz zmienić mały codzienny stół na jego większą wersję o długości 180 cm
Stoły
Meble
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Meble do salonu
Stoły do kuchni
Stoły kwadratowe
Stoły skandynawskie
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły na 6 osób (6 krzeseł)
Stoły białe
Do jadalni
Prostokątny
Rozkładane
Do salonu
Do jadalni
Kwadratowy
Do kuchni
Do salonu
6
Do kuchni
Skandynawski
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 180 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały mat |
| Kolor stelażu: | Biały mat |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
STÓŁ SATURN 40 90(180)X90 BIAŁY MAT to idealny wybór dla osób ceniących prostotę i wysoką jakość. Biały stół w kształcie kwadratu doskonale wpisuje się w nowoczesną i minimalistyczną aranżację. Ten model jest bardzo wytrzymały oraz stabilny, dzięki wykonaniu stelaża z płyty MDF i blatu z płyty laminowanej o matowym wykończeniu. Warto zwrócić uwagę, że w prosty sposób możesz zmienić mały codzienny stół na jego większą wersję o długości 180 cm
Stoły
Meble
Stoły rozkładane
Stoły prostokątne
Stoły do jadalnii
Meble do salonu
Stoły do kuchni
Stoły kwadratowe
Stoły skandynawskie
Meble do jadalni
Meble do kuchni
Stoły do salonu
Stoły na 6 osób (6 krzeseł)
Stoły białe
Do jadalni
Prostokątny
Rozkładane
Do salonu
Do jadalni
Kwadratowy
Do kuchni
Do salonu
6
Do kuchni
Skandynawski
Białe
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Stół |
|---|---|
| Kształt blatu: |
|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Skandynawski |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Rozkładany blat: | Tak |
| Długość blatu: | 90 cm |
| Szerokość blatu: | 90 cm |
| Długość blatu rozłożonego: | 180 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Materiał stelażu: | Płyta laminowana |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biały mat |
| Kolor stelażu: | Biały mat |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 77 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
stół saturn 40 90(180)x90 biały mat
Nr kat. 100188455
Zobacz inne z kolekcji
Mogą Cię zainteresować
Wybrane dla Ciebie




